10 spinaczy do prowadzenia własnej firmy

Jaki jest przepis na udany biznes? Jak odnieść sukces na rynku i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy? I co do tego mają spinacze biurowe? Dowiesz się 6 maja.
Odpowiedzi na te pytania zna opolska bizneswoman, coach i mówca publiczny – Violetta Zając, która poza prowadzeniem własnej firmy znajduje czas na dzieleniem się swoją wiedzą z młodymi i ambitnymi ludźmi.
odczas spotkania „10 spinaczy do prowadzenia własnej firmy” w Studenckim Centrum Kultury, 6 maja o godz. 18:00 podpowie jak z powodzeniem i w zgodzie z samym sobą poprowadzić biznes.

Partnerami wydarzenia są Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego, Spring Net, Toastmasters International – Opole i Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego.

własnej firmy