Akademia Studenckich Startupów

Chcesz się dowiedzieć jak stworzyć biznesplan zobaczyć, czym tak naprawdę jest startup i w jaki sposób funkcjonuje? Masz świetny pomysł na własne przedsięwzięcie, lecz brakuje Ci funduszy? A może zastanawiasz się, dlaczego temat własności intelektualnej jest tak ważny? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie pn. Akademia Studenckich Startupów.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 listopada br. oraz 12 grudnia br. w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas Akademii  będą miały miejsce konferencje oraz panele dyskusyjne, w których udział wezmą przedstawiciele środowisk startupowych oraz studenckich.

 

Przemówienia prelegentów będą dotyczyły wyjaśnienia podstawowych zagadnień z zakresu startupów, czego celem jest zainspirowanie studentów daną dziedziną oraz zachęceniem do zagłębienia się w tematyce przedsiębiorczości i tworzenia pomysłów biznesowych.

 

Akademia Studenckich Startupów to bezpłatne wydarzenie, które umożliwia zdobycie bezcennej wiedzy oraz praktycznych umiejętności, niezbędnych do stworzenia własnego biznesu.

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Studentów. Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Akademia Startupów