Bezpłatna gra LEGISLATOR Parlamentu Europejskiego

Powstaje „Legislator. Jak uchwalane jest prawo Unii Europejskiej? Zostań posłem do Parlamentu Europejskiego”. Gra jest przeznaczona dla szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Zamówienia można składać do 30.09.2016.

legislator

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce jest w trakcie produkcji gry planszowej o nazwie „Legislator. Jak uchwalane jest prawo Unii Europejskiej? Zostań posłem do Parlamentu Europejskiego”

Gra jest przeznaczona dla szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Może być używana na zajęciach szkolnych klubów europejskich, klubów zainteresowań i wszelkich zajęć z udziałem uczniów zainteresowanych tematyką unijną. Gra przedstawia proces tworzenia prawa unijnego na przykładzie czterech fikcyjnych dyrektyw: dyrektywy wodnej, czipowej, językowej, witalnej.

Nauczyciele mogą zamawiać grę wypełniając niniejszy formularz do 30/09/2016. Gra będzie wysyłana bezpłatnie w ciągu roku szkolnego 2016/2017 do wyczerpania zapasów. Przewiduje się maksymalnie 2 opakowania gry na szkołę. W razie pytań prosimy o kontakt na mail epwarszawa@ep.europa.eu lub na telefon 22 595 2477.

Do zamówienia gry należy użyć poniższego formularza: