Biuro dla Ciebie jest w naszym Inkubatorze

To ostatni dzwonek, by skorzystać z naszej propozycji biur pod wynajem. W ramach tego oferujemy przytulne miejsce do pracy, stworzone wprost do kooperacji. Wraz z dostępem do sali konferencyjnej i miejscem parkingowym w centrum Opola. Biuro dla Ciebie jest w naszym Inkubatorze.

Coworking (też co-working, z ang. pracować razem) to możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w wynajętym pomieszczeniu, wykorzystywana głównie przez tak zwanych freelancerów. Możliwość coworkingu pozwala im na większy komfort pracy niż w domu. Można pracować spokojnie, ale nie samotnie

źródło: Wikipedia

W takim systemie proponujemy biura, których integralną częścią są biurka wyposażone w sprzęt komputerowy z dostępem do szybkiego Internetu, urządzenia biurowe, sala konferencyjna z sprzętem multimedialnym, miejsce na ogrodzonym parkingu w centrum Opola. Do tego oferujemy możliwość promocji na naszej stronie internetowej i pomoc naszych doradców. Dostęp do biura jest od 7.00 rano do godzin wieczornych, również w weekendy!

Jak zdobyć biuro?

1. Przeczytaj uważnie Regulamin AIP UO, Zasady wynajmu biurek oraz Regulamin SKUO (sieć komputerowa UO).

2. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z Małgorzatą Podgórską – Ziobro lub Magdaleną Kurowską (zakładka Kontakt)

3.  Jeśli nie masz, wypełnij wniosek będący integralną częścią Zasad wynajmu biurek (str. 7-8)

4. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z Małgorzatą Podgórską – Ziobro (zakładka Kontakt)

5. Jeśli nie masz, złóż wniosek w naszej siedzibie (D.S. Kmicic, ul Grunwaldzka 31, 45-054 Opole)

6. Czekaj cierpliwie do kilku dni.

7. Podpisz umowę.

8. Wprowadź się do swojego biura.

9. Ciesz się z własnego biura.

biuro

Cennik

250 złotych brutto

• dla studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników UO, zamierzających założyć działalność gospodarczą,
  • nowe przedsiębiorstwa działające krócej niż 2 lata, założone przez studentów, doktorantów, pracowników UO,
  • osoby, które rozpoczęły działalność gospodarczą w związku z realizacją projektów przez AIP UO;

270 złotych brutto

pozostałe przedsiębiorstwa i osoby fizyczne podmiotowo związane z celem funkcjonowania AIP UO.

Wystawiamy fakturę VAT.

Potrzebne linki

Pamiętaj, że biuro dla Ciebie jest w naszym Inkubatorze.