Biznes w Kobiecych Rękach 2016

Coś dla kobiet z pomysłem na własny projekt biznesowy. Masz szansę rozwinąć swój pomysł przy profesjonalnym wsparciu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Program oferuje szkolenia, wsparcie mentorki z doświadczeniem w biznesie, spotkania inspiracyjne i networkingowe.

Kompleksowy program akceleracyjny Biznes w Kobiecych Rękach adresowany jest do kobiet, które mają pomysł na biznes i są gotowe założyć swoją firmę w trakcie trwania programu.
Na program, który potrwa 7 miesięcy, od października 2016 do kwietnia 2017, składają się następujące elementy:

• SKILLSHARE SIECI PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET – 5 dwudniowych całodziennych modułów szkoleniowych z praktykami biznesu, między innymi z zakresu modelowania biznesowego, finansów, promocji, sprzedaży, prawa i księgowości;
  • MENTORING BIZNESOWY – indywidualna relacja mentoringowa od października 2016 do kwietnia 2017. Mentorkami są przedsiębiorczynie należące do Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, kobiety, które z sukcesem prowadzą własny biznes i chcą podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami;
  • NETWORKING – 7 spotkań networkingowych dla uczestniczek programu, dających wzajemne wsparcie, możliwość wymiany pierwszych doświadczeń i stymulujących współpracę biznesową;
  • SESJE BE THE CHANGE – 6 wieczornych sesji inspiracyjno-networkingowych, w czasie których 3 kobiety z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet opowiadają historie o punkcie zwrotnym w ich życiu osobistym bądź zawodowym. Spotkania maja charakter edukacyjny, inspiracyjny, umożliwiają nawiązanie kontaktów biznesowych.
  • STREFA BWKR PODCZAS KONFERENCJI SPK – Specjalna strefa wystawiennicza firm powstałych w programie Biznes w Kobiecych Rękach w przestrzeni networkingowej podczas Konferencji SPK.

Udział w programie jest bezpłatny.

Rekrutacja trwa do 23 września 2016 r.

W pierwszym i drugim tygodniu września odbędą się spotkania rekrutacyjne.

Informacje o konkursie

Rekrutacja do programu