Brokerage Event Horizon 2020. Research, Development and Innovation

Czy zamierzasz przygotować wniosek do programu: Horyzont 2020, ERASMUS +, Eurostars? Szukasz partnerów do współpracy przy międzynarodowych projektach B + R? Zainicjuj projekty badawcze, przyspiesz innowację i otwórz perspektywy dla rozwoju biznesu poprzez spotkania twarzą w twarz z potencjalnymi partnerami do współpracy!

„Brokerage Event Horizon 2020. Research, Development and Innovation” jest skierowane do wielu firm, uczelni i naukowców z całej Europy zainteresowanych dzieleniem się nowymi pomysłami na projekty i znalezieniem partnerów do współpracy w ramach programu Horyzont 2020, Erasmus + czy też Eurostars. Uczestnicy będą mogli zaplanować do 15 spotkań bilateralnych (jedno spotkanie będzie trwać do 20 minut).

Dlaczego warto wziąć udział?

Możesz zaprezentować swoje innowacyjne pomysły / technologie oraz zwrócić uwagę potencjalnych partnerów do współpracy! Poznaj licznych partnerów do współpracy z przemysłu i nauki w ciągu jednego dnia – zaoszczędzisz czas i pieniędzę na znalezienie nowych partnerów! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja: https://b2bharmo.com/OSTRAVA2015

Po rejestracji uczestnik może sam wybrać partnerów do rozmów, jak również może zostać zaproszony do rozmów przez pozostałych uczestników. Tylko spotkania potwierdzone przez obie strony zostaną umieszczone w harmonogramie.

Ostateczne terminy

Rejestracja i wypełnianie profilu organizacji: do 15 maja 2015 r.

Wybór on-line spotkań twarzą w twarz: do 1 czerwca 2015 r.

Spotkania bilateralne: 11 czerwca 2015 r. (12:00 – 18:00)

Miejsce wydarzenia

VŠB-Technical University of Ostrava, New Auditorium

Address: street 17.listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba, Czech Republic