Byliśmy w Zespole Szkoł Budowlanych w Opolu!

Dlaczego warto wyjeżdżać na wymiany młodzieżowe, praktyki, treninig i nie tylko z progamu Erasmus +? O czym należy pamiętać wybierajac studia? Co robi człowiek przedsiębiorczy?  Nad tym pracowała Magda Kurowska z AIP UO wraz z młodzieżą z ZSB w Opolu.

Dziękujemy za udział uczniom klas 4 TA2, 3TO i 3 TB oraz Pani Marcie Trojanowskiej za zaproszenie.

Aktualizacja z 6.10.2015r.

4TB z Zespołu Szkół Budowalnych w Opolu. Bardzo dziękujemy, że mogliśmy się spotkać. Tym razem na przykładzie studentów Uniwersytetu Opolskiego pokazaliśmy, co można osiągnąć poprzez aktywność poza wykładami i zajęciami.

Aktualizacja z 9.10.2015r.

4TA1 to kolejna i ostatnia klasa, z którą Magda omawiała jak efektywnie wykorzystać czas studiów. Wszystko z pożytkiem dla dalszej kariery naukowej i zawodowej.