Co nowego u nas? Zobaczcie sami!

Już dziś rusza cykl prelekcji prawnych. Takiego prawa jeszcze nie widzieliście. Prelegentem jest Mateusz Tuński, aplikant radcowski i mówca publiczny w jednym. Mateusz przybliży wszystkie najważniejsze zagadnienie związane z biznesem, np. ABC zawierania umów, tajemnica handlowa, prawo autorskie czy patenty. To czubek góry lodowej a my jesteśmy na nią przygotowani.

Od dziś, w każdy poniedziałek, między 15:30 a 17:30 zapraszamy do naszej siedziby (D.S. Kmicic) na spotkanie z prawem.

Ponadto, we współpracy z Meritoric, zapraszamy na bezpłatne i certyfikowane szkolenia „Jak dobrze zarobić na sprzedaży i kupnie nieruchomości”? Sześciogodzinne spotkanie poprowadzą praktycy – agenci i właściciele biur nieruchomości, trenerzy biznesowi i coachowie.

Plan szkolenia – 28. lutego br. :

9:00 -10:15 trening interpersonalny, relacje biznesowe
10:30 – 11:45 jak sprzedać nieruchomość