Crowdfunding – interaktywna prelekcja w AIP UO

Postanowiliśmy jeszcze raz podzielić się swoją wiedzą nt. crowdfundingu – finansowania społecznościowego. Na przykładzie Miejsca X, Seweryn Ptak wyjaśni jak przygotować kampanię i poprowadzić ją do sukcesu. Spotkanie odbędzie się  29. kwietnia.

Crowdfunding czyli co?

Jest to forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność, która jest lub zostanie wokół tych projektów zorganizowana. Przedsięwzięcie jest w takim przypadku finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem.

Jak się to robi?

Brzmi świetnie, ale jak się do tego zabrać? Przyjdź na spotkanie  29. kwietnia o godzinie 14:00 w siedzibie AIP UO (D.S. Kmicic, ul. Grunwaldzka 31).

Uczestnicy prelekcji

Spotkanie jest adresowane przede wszystkim do studentów UO, działających w organizacjach studenckich. Obowiązuje limit uczestników – 20. Wtęp jak zawsze bezpłatny. Zapisy są pod tym adresem.