Czy jesteś asertywny? Sprawdź [wywiad]

Na antenie studenckiego Radia Sygnały niedawno można było usłyszeć wywiad z Krzysztofem Jagiełką, który prowadzi w AIP UO trening asertywności. W środę 26. listopada już trzecie spotkanie w ramach tego cyklu. Uczestnicy intensywnie uczą się jak komunikować  i zachowywać się asertywnie. Nie jest to łatwe zadanie.

Poniżej zamieszczamy link do rozmowy z Krzysztofem. Sprawdź czy jesteś asertywny.

Krzysztof Jagiełka

Certyfikowany Trener Biznesu oraz Coach. Zdobył certyfikat Szkoły Trenerów „Trener Sukcesu” w Pracowni Psychologicznej im. Elżbiety Sołtys w Krakowie. Jest w trakcie polsko-angielskiej Szkoły Trenerów Młodzieżowych w Instytucie Edukacji Społecznej we Wrocławiu. Ukończył szkolenie z akredytacją ICF w HPR Group Sp. z o.o. SelectOne Sp. k. Jest w trakcie dwóch Specjalizacji: Psychologia Biznesu oraz PICT – Projektowanie Interakcji Człowiek Technologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, komunikacji, marketingu, asertywności.

Do projektowania i realizowania warsztatów wykorzystuje wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobytą na stanowisku managerskim w firmie finansowej oraz podczas prowadzenia własnej firmy zajmującej się marketingiem.

Charytatywnie na stanowisku Wiceprezesa prowadzi Stowarzyszenie „KRZYŚ”, które pomaga osobom niepełnosprawnym i niemajętnym w poprawie jakości życia i rozwoju osobistego.