DIALOG OBYWATELSKI pt. “Wpływ środków UE na rozwój innowacyjnej i nowoczesnej gospodarki”.

Marszałek Województwa Opolskiego zaprasza do udziału w dialogu obywatelskim pt. Wpływ środków UE na rozwój innowacyjnej i nowoczesnej gospodarki.

Podczas debaty odbędzie się dyskusja o dotychczasowych doświadczeniach we wdrażaniu Funduszy Europejskich na Opolszczyźnie w zakresie innowacji w przedsiębiorstwach, B+R, rozwoju edukacji w regionie i ich wpływu na przygotowanie kadr pod kątem nowoczesnej gospodarki. Wspólnie zastanowimy się także nad przyszłością Europy, kierunkami zmian po 2020 r. oraz priorytetami negocjacyjnymi w kolejnym rozdaniu budżetowym UE w przedmiotowym zakresie.
Gościem specjalnym dialogu obywatelskiego będzie Pan Wolfgang Münch, Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Polski, Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej z Komisji Europejskiej.

Zapraszamy serdecznie uczniów/studentów do udziału w przedmiotowym spotkaniu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników proszę o wskazanie reprezentatywnej grupy do 5 osób wraz z opiekunami.

Obecność należy potwierdzić (wraz z przekazaniem listy uczestników) do dnia 4 marca 2019 r. mailowo na adres e-mail: rpowo2014@opolskie.pl lub telefonicznie: 77/54 16 227 lub 77/ 54 16 234.

Debata będzie miała miejsce 11 marca 2019 r. o godz. 10.00 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 14 (Sala im. Orła Białego).

Program dialogu obywatelskiego