Słuchajcie, jest świetna inicjatywa! Pamiętacie Sandrę Murzicz z naszej Galerii Sław? Otóż Opolskie Dziouchy planują projekt pod tytułem “Babska Szkoła Biznesu” – czyli weekendowe kursy o tym, jak wystartować z biznesem. Całym sercem wspieramy tę inicjatywę… ale żeby zaistniała, potrzebują Waszej pomocy w wypełnieniu ankiety!

Pomóż projektowi, sobie i innym kobietom!

Drogie Kobiety – często macie świetne pomysły, ale boicie się wystartować, bo nie macie wiedzy, bo obawiacie się, że sobie nie poradzicie… I dlatego właśnie taki projekt, który pomoże Wam wyjść z cienia i pokazać światu, co potraficie! Dlatego mocno trzymamy kciuki za powodzenie projektu!

Projekt ma szansę na dofinansowanie z Europejskiego Budżetu Obywatelskiego, a pierwszym etapem jest badanie zapotrzebowania. Dlatego jeśli kibicujesz projektowi – zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą znajdziecie pod tym linkiem: