Fundusze UE na rozwój przedsiębiorczości – szkolenie

Bezpłatne szkolenie o możliwościach finansowania UE dla przedsiębiorców już 17 maja w siedzibie WFOŚiGW. Omówione zostaną też możliwości wsparcia doradczego w zakresie efektywności energetycznej i OZE. Spotkanie potrwa ok. 2 godziny.

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu zapraszają w dniu 17. 05.2016 r. na godz. 10:00 do siedziby WFOŚiGW w Opolu, przy ul. Krakowskiej 53 (sala konferencyjna na 1 piętrze) na szkolenia o następującej tematyce:

1. Finansowanie przedsiębiorców działających w sektorze mikro, małych i średnich Firm – prelegent Małgorzata Oleksiewicz – koordynator Zespołu Funduszu Pożyczkowego MŚP – czas szkolenia – 30 min.
  2. Ogólnopolski system wsparcia  doradczego dla przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE – prelegent Barbara Lesik – doradca energetyczny – czas szkolenia – 15 min.
  3. Temat wykładu przygotowanego przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki : „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020” – czas wykładu – 20 min.

W ramach szkolenia zapewniony jest bar kawowy.

Na miejscu dostępne będą materiały informacyjne związane z tematyką szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Program_spotkania_17.05.2016