Jak zostać eko? Powiemy Ci na bezpłatnym szkoleniu

Rekrutacja do projektu „Szkolenia dla opolskich producentów żywności „Nasz ekoprodukt” trwa w najlepsze. Cieszy nas pozytywny oddźwięk ze strony przedsiebiorców. Widać, że grono producentów spożywczych jest zainteresowanych nowościami i trendami.

Wciąż można się dopisywać do listy uczestników. Z każdego przedsiębiorstwa (mikro, małego lub średniego) może być delegowanych maksymalnie 2 pracowników (lub pracownik + właściciel). Preferowane są przedsiębiorstwa – przetwórcy tj. przetwarzający zboża, mięso, warzywa i owoce, mleko itp. Aby się zapisać, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem.  Po jego wypełnieniu będziemy się z Państwem kontakować i proponować terminy oraz miejsca szkoleń.

Często pyta się nas o szczegółowy program szkoleń. Cała tematyka szkoleń jest dostępna pod tym adresem.  Zapraszamy do lektury.

I na koniec niespodzianka. Portal Jedzenie.info.pl został patronem medialnym naszego projektu! Od tej pory będzie mozna znaleźć informacje o naszych szkoleniach również na głównym portalu branży spożywczej.

patronat medialny