Klub Młodych Przedsiębiorców – 22 marca 2017

Jak sprzedawać przez Internet? Jak dopracować pomysł na biznes? Czy reklama i marketing muszą być drogie? Przyjdź 22 marca br. o godz. 10:00 na bezpłatne spotkanie Klubu Młodych Przedsiębiorców Od pomysłu do zyskuSpotkanie organizowane przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Opolską Izbę Gospodarczą i AIP UO.

Klub Młodych Przedsiębiorców – od pomysłu do zysku

Klub Młodych Przedsiębiorców – temat spotkania

Podczas spotkania poznasz przykłady udanych rozwiązań sprzedaży w internecie towarów i usług, które na pierwszy rzut oka wydawały się niesprzedawalne. Zobaczysz, jak wygląda prowadzenie sprzedaży przez internet, a nie tylko jej rozpoczęcie oraz jakie zasoby do tego są potrzebne. Otrzymasz też odpowiedzi na pytania: Jak dopracować pomysł na biznes? Czy reklama i marketing muszą być drogie?

Spotkanie adresowane jest zarówno do przedsiębiorców zrzeszonych w Klubie Młodych Przedsiębiorców jak również niezrzeszonych oraz instytucji otoczenia biznesu.

Termin i miejsce spotkania

Termin: 22 marca 2017 o godz. 10:00

Miejsce: Aula Błękitna Uniwersytetu Opolskiego w budynku Collegium Maius przy pl. Kopernika 11

Zgłoszenie uczestnictwa