Konkurs dla Polek na innowacyjny pomysł na biznes – przypomnienie

Do 11 września 2016 r. trwa konkurs Darboven Idee Grant, skierowanym do kobiet planujących rozpocząć swoją działalność gospodarczą oraz prowadzących swoje firmy.  Masz niekonwencjonalny pomysł na biznes? Sięgnij po główną nagrodę w konkursie: 100 000 zł.

 

W konkursie należy przedstawić projekt przedsięwzięcia biznesowego opartego na innowacyjnym i niekonwencjonalnym pomyśle.

 

Uczestnikami konkursu Darboven Idee Grant 2016 mogą być wszystkie Polki planujące samodzielne stworzenie nowej firmy bądź prowadzące działalność gospodarczą nie dłużej niż trzy lata. W konkursie nie ma ograniczeń wiekowych.

 

Zgłoszenia do konkursu dokonuje się przez wypełnienie formularza i przesłanie go na podany w nim adres do dnia 11 września 2016 roku. Wyłonieniem laureatki zajmuje się Komisja Jurorów, w skład której wchodzą wybitne postaci polskiego i niemieckiego życia gospodarczego, kulturalnego i społecznego.

 

Grant to kwota na start lub kontynuację innowacyjnej działalności (zarejestrowanej nie dłużej niż 3 lata), prowadzonej przez kobietę.

 

Więcej informacji