Konkurs „HP dla StartUpów”

INNPoland wraz z firmą HP organizuje konkurs dla startupów. Do wygrania wyposażenie firmy w sprzęt IT za 5000 PLN. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania dotyczącego waszego biznesu.

INNPoland we współpracy z firmą HP Inc. przeprowadza konkurs pt. „HP dla StartUpów”. Osoby, które zdecydowały się na założenie własnej firmy opartej na oryginalnym pomyśle, mogą w nim wygrać atrakcyjne nagrody.

Nagrodą główną w konkursie jest voucher o wartości 5 000 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie online marki HP oraz 2 drukarki HP OfficeJet 8610.

Aby powalczyć o te nagrody, należy wysłać na adres e-mailowy konkurs@innpoland.pl wiadomość zawierającą dane osobiste (imię, nazwisko, telefon, nazwa firmy oraz zajmowane stanowisko), a także odpowiedzi na 3 poniższe pytania:

1. Jakim jesteście start-upem / czym się zajmujecie?
2. Co jest podstawą dobrze działającego biznesu?
3. Dlaczego do dynamicznego wzrostu biznesu potrzebny jest szybki i niezawodny sprzęt drukujący?

Konkurs będzie trwał od 2 do 23 czerwca 2016 r. do godziny 23:59. Udział w nim jest dobrowolny i nieodpłatny. Z treścią jego regulaminu można zapoznać się na tej stronie.

Fundatorem nagród w konkursie jest HP Inc, amerykańska firma informatyczna, lider na rynku urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek.

 

Informacje o konkursie