Konkurs na najciekawszy pomysł biznesowy – StartUp Mixer

Weź udział w konkursie na najciekawszy pomysł biznesowy! Zaprezentuj go przed przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami podczas StartUp Mixera już 7 grudnia.

7 grudnia o godzinie 18.00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się w tym roku 31 edycja StartUp Mixera. Wydarzenie wyjątkowe nie tylko ze względu na ostatnią edycję w tym roku ale i otwarty konkurs dla przedsiębiorczych mieszkańców Opolszczyzny.
Z okazji piątego roku działalności Park Naukowo-Technologiczny w Opolu organizuje konkurs na najciekawsze pomysły na biznes w woj. opolskim. Pomysłodawcy, którzy przejdą do drugiego etapu w nagrodę otrzymają stoisko targowe w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu (w czasie trwania Mixera) co znacząco wpłynie na ich promocję i nawiązanie nowych relacji biznesowych. Najlepsi z nich na głównej scenie zaprezentują swój pomysł przed przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • krótki opis pomysłu na biznes prosimy przesłać na adres biuro@pnt.opole.pl;
  • najbardziej interesujące projekty i osoby zostaną zaproszone do drugiego etapu konkursu;
  • aby wziąć udział w konkursie nie musisz być pełnoletni (wtedy wymagana jest zgoda rodzica);
  • aby wziąć udział w konkursie, pomysłodawca musi zamieszkiwać na terenie województwa opolskiego;
  • pomysły na biznes nie muszą być innowacyjne technologicznie, liczymy na kreatywne podejście do biznesu i nieszablonowe pomysły.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 listopada.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.pnt.opole.pl

Zapisy na wydarzenie na stronie www.mixeropole.pl