Mentoring Biznesowy dla młodych przedsiębiorców

Prowadzisz pierwszy biznes? Nie mając doświadczenia, możesz popełnić wiele błędów… albo możesz skorzystać z wiedzy przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces. Do 16 marca możesz przesłać zgłoszenie do Programu Mentoringu Biznesowego realizowanego przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

Z dniem 15 lutego br. ruszyła rekrutacja do II edycji Programu Mentoringu Biznesowego w województwie opolskim. Program skierowany jest do młodych przedsiębiorców – do 35 roku życia prowadzących swoje firmy krócej niż 5 lat.

Dzięki programowi młodzi przedsiębiorcy dowiedzą się, jak odnieść sukces w biznesie, jak poukładać sobie działalność gospodarczą, by przynosiła zyski i satysfakcję i  co robić, by firma zdobywała nowe rynki i klientów. I to wszystko od doświadczonych Mentorów – prezesów/ dyrektorów  największych firm na Opolszczyźnie.

Wszelkie informacje o programie (regulamin, karta zgłoszeniowa, lista i dossier Mentorów) znajdują się na stronie OCRG: http://www.ocrg.opolskie.pl/pl/projekty/mentoring-biznesowy-20.html lub http://www.ocrg.opolskie.pl/pl/aktualnosci/to-bedzie-prawdziwa-szkola-biznesu-285.html. Udział w programie jest bezpłatny, na zgłoszenia kandydatów na Mentee czekamy do 16 marca br.