Mentors 4 Starters

Jeśli stoisz przed kluczowym wyborem ścieżki zawodowej i chciałbyś skonsultować swoje plany zawodowe – program Mentors4Starters może Ci w tym pomóc. Do 27 marca możesz aplikować do programu, który pomoże Ci zbudować indywidualną ścieżkę kariery. Sprawdź, co może dać Ci wsparcie mentora.

Program Mentors 4 Starters skierowany jest do ludzi młodych (do 35 roku życia) w tym absolwentów i studentów drugiego stopnia uczelni wyższych, którzy mają udokumentowane doświadczenie zawodowe (praca, staże, praktyki, publikacje, indywidualne projekty, działalność gospodarcza).

Kandydaci powinni płynnie posługiwać się językiem angielskim i chętnie angażować się w działania społeczne (wolontariat, działa pro bono).

 

Pierwszym etapem rekrutacji jest wybór dwóch mentorów, wypełnienie i wysłanie formularza aplikacyjnego. Osoby, które zakwalifikują się do kolejnego etapu, zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną z przedstawicielami Global Shapers Warsaw.
Kandydaci, którzy pozytywnie przejdą rozmowę rekrutacyjną, zostaną zarekomendowani Mentorom, którzy ostatecznie podejmują decyzję o wyborze Mentee (częścią procesu rekrutacji może być spotkanie kwalifikacyjne z Mentorem).

Termin aplikacji upływa 27 marca 2016 r.

 

Więcej informacji o programie