SpeedUp Business – Zamówienia publiczne

Cykl spotkań networkingowych SpeedUp Business ruszył pełną parą. Za nami pierwsze spotkanie Coaching w biznesie – sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na marzec!

12 przedsiębiorców z całej Opolszczyzny, kawa, herbata i doborowe towarzystwo – pierwszy SpeedUp Business nie obył się bez pytań, rozmów i ciekawych prelekcji. Zagadnienia związane z rolą przekonań i ich wpływem na nasze decyzje i wizerunek w biznesie, przybliżyła profesjonalna coach Elżbieta Barcik, która na swoim koncie ma współpracę m.in. z Kędzierzyńsko-Kozielskim Parkiem Przemysłowym i wielu zadowolonych klientów.

Jednak głównym gwoździem programu, były rozmowy pomiędzy przedsiębiorcami, którzy mieli okazję wymienić się wizytówkami i nawiązać ciekawe znajomości.

Daj się zauważyć! Przyjdź i spotkaj przedsiębiorców TAKICH JAK TY!

Jeżeli nie było cię z nami podczas pierwszego spotkania, nic straconego!

Drugie spotkanie odbędzie się w ostatni czwartek miesiąca tj. 31 marca o godz. 12:00.

 

 

Naszymi gośćmi będą specjaliści od przetargów i zamówień publicznych Uniwersytetu Opolskiego. Jeżeli masz pytania jak zgłosić się do przetargu, jak skompletować dokumentację, a przede wszystkim jak znaleźć ogłoszenia o nowych konkursach przyjdź i zadaj pytanie!

speed-up-2016-03-31

 

Plan spotkania:

12:00-12:05 Przywitanie

12:05-13:15 Lunch z przedsiębiorcami

Rozmowy biznesowe przy kawie i ciastku z innymi uczestnikami spotkania. Wymiana wizytówkami prezentacja własnej działalności.

13:15-15:00 Przetargi i zamówienia publiczne od A do Z.

Co, jak i gdzie? Zadaj pytanie naszym specjalistom od zamówień publicznych.

 

Zgłoszenia można przesyłać pod adres mailowy: 

inkubator@uni.opole.pl/darmatys@uni.opole.pl