NOWE SZKOLENIA DLA STUDENTÓW!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości po raz kolejny zaprasza studentów na szkolenia. W tym roku akademickim przygotowaliśmy bogaty zestaw tematów do wyboru.

1. WŁASNA FIRMA- OBOWIĄZKI, KOSZTY, ŚRODKI NA START.

Jak rozpocząć własną działalność, zarejestrować się w CEiDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) i na co zwrócić uwagę– To prostsze niż myślisz!

2. WARSZTATY Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH.

Umiejętność autoprezentacji to podstawa. Zapraszamy na spotkania, podczas których pokażemy Ci jak przygotować się do wystąpień publicznych – opanować stres i tremę oraz na co zwrócić uwagę, żeby wypaść jak najlepiej.

3. SZKOLENIE Z DESIGN THINKING.

Wyjaśnimy to pojęcie! Powiemy, komu się przydaje. Do kogo jest skierowane. Jak się nim posługiwać.

4. NEGOCJACJE W BIZNESIE.

Szkolenie praktyczno-teoretyczne mające na celu przybliżenie tematyki grupowych negocjacji biznesowych w oparciu o przygotowane scenariusze.

5. EXCEL W PIGUŁCE.

Obsługa programu od podstaw- nauczysz się wykonywać podstawowe operacje na komórkach, poznasz formuły i funkcje, co pozwoli Ci umiejętnie korzystać z arkuszy kalkulacyjnych.
6. PRAWA MEDIÓW, REKLAMY, NOWYCH TECHNOLOGII I INTERNETU.
7. ENTERPRISE RESOURCE PLANNING (ERP)- PLANOWANIE ZASOBÓW PRZEDSIĘBIORSTWA.

Przedstawimy metodę efektywnego planowania  i zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa.

8. PODSTAWY PHOTOSHOP.

Narzędzia photoshopa, praca na warstwach, obróbka zdjęć- Poznaj podstawy jednego z najpopularniejszych programów graficznych!

9. KONTAKTY Z MEDIAMI.

Jak rozmawiać z mediami, na co zwracać szczególną uwagę i jak podtrzymywać korzystne dla nas relacje. Tego i wiele więcej dowiesz się u nas na szkoleniu.

 

Daty poszczególnych szkoleń dostosowane są indywidualnie po zebraniu odpowiedniej liczby osób.

Jeżeli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń ZAPRASZAMY!

Każde szkolenie potwierdzane jest certyfikatem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości- zdobywasz nie tylko nowe umiejętności i wiedzę, ale też punkty do stypendium i nagrody Rektora.

ZAPISY: maciej.miga@uni.opole.pl lub inkubator@uni.opole.pl