NOWE SZKOLENIA DLA STUDENTÓW!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości po raz kolejny zaprasza studentów na szkolenia. W tym roku akademickim przygotowaliśmy bogaty zestaw tematów do wyboru.

1. WŁASNA FIRMA- OBOWIĄZKI, KOSZTY, ŚRODKI NA START.

Jak rozpocząć własną działalność, zarejestrować się w CEiDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) i na co zwrócić uwagę– To prostsze niż myślisz!

2. WARSZTATY Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH.

Umiejętność autoprezentacji to podstawa. Zapraszamy na spotkania, podczas których pokażemy Ci jak przygotować się do wystąpień publicznych – opanować stres i tremę oraz na co zwrócić uwagę, żeby wypaść jak najlepiej.

3. SZKOLENIE Z DESIGN THINKING.

Wyjaśnimy to pojęcie! Powiemy, komu się przydaje. Do kogo jest skierowane. Jak się nim posługiwać.

4. NEGOCJACJE W BIZNESIE.

Szkolenie praktyczno-teoretyczne mające na celu przybliżenie tematyki grupowych negocjacji biznesowych w oparciu o przygotowane scenariusze.

5. PRAWA MEDIÓW, REKLAMY, NOWYCH TECHNOLOGII I INTERNETU.

6. ENTERPRISE RESOURCE PLANNING (ERP)- PLANOWANIE ZASOBÓW PRZEDSIĘBIORSTWA.

Przedstawimy metodę efektywnego planowania  i zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa.

7. PODSTAWY PHOTOSHOP.

Narzędzia photoshopa, praca na warstwach, projekt graficzny, obróbka zdjęć- Poznaj podstawy jednego z najpopularniejszych programów graficznych! Szkolenie w formie prezentacji multimedialnej. Uczestnicy mogą korzystać z własnych laptopów z zainstalowanym programem w trakcie szkolenia.

8. KONTAKTY Z MEDIAMI.

Jak rozmawiać z mediami, na co zwracać szczególną uwagę i jak podtrzymywać korzystne dla nas relacje. Tego i wiele więcej dowiesz się u nas na szkoleniu.

9. PODSTAWY KSIĘGOWOŚCI.

 

ZAPISY: maciej.miga@uni.opole.pl lub inkubator@uni.opole.pl

Daty poszczególnych szkoleń dostosowane są indywidualnie po zebraniu odpowiedniej liczby osób.

Jeżeli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń ZAPRASZAMY!

Każde szkolenie potwierdzane jest zaświadczeniem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości- zdobywasz nie tylko nowe umiejętności i wiedzę, ale też punkty do stypendium i nagrody Rektora.

Szkolenia