O nowych technologiach dla przedsiębiorczych w Solaris Center

Jak podbić Hollywood dzięki nowoczesnym technologiom? Przyjdź i posłuchaj przedsiębiorców w Solaris Center. Już 28 stycznia na poziomie +4 ( Volvo Concept Store) odbędzie się pierwsze spotkanie dla przedsiębiorczych.

wodbrymstylu-styczen(plakat) - Kopia

 

Na naszych oczach tworzy się przyszłość. Nowoczesne technologie wkraczają w każdą dziedzinę życia. O tym jak nie pozostać w tyle i wykorzystać postęp do rozwoju własnego biznesu dowiemy się już 28 stycznia, na pierwszym
spotkaniu z cyklu „W dobrym stylu Solaris Center”.
Podczas spotkania zaprezentuje się pięciu prelegentów:

  • Marcin Stefanowski – młody przedsiębiorca, zajmujący się wykorzystywaniem dronów w reklamie,
  • Robert Browarny – właściciel firmy Evercast, zapewniającej dostęp do profesjonalnej usługi gwarantowanego pasma satelitarnego NewsSpotter, dzięki której możliwe są transmisje z niemal każdego zakątka świata,
  • Sylwester Koral oraz Leszek Bil – twórcy projektu transmisjewinternecie.pl, przedstawią możliwości przekazu live w reklamie, marketingu i innych działaniach biznesowych.

 

Gościem specjalnym będzie Maciej Ryśniak, przedstawiciel firmy MoveBird, która podbiła Hollywood produkując najwyższej klasy wysięgniki do kamer (ich sprzęt wykorzystywany był przy takich produkcjach filmowych jak „Mission Impossible” czy „Spectre”). Zaprezentują oni swoje dokonania a także możliwości jakie otwiera przed nami zastosowanie nowoczesnych technologii w promocji biznesu.

Samo spotkanie także będzie miało innowacyjną formułę. Pojawi się możliwość obejrzenia relacji na żywo z wydarzenia przez internet. Link do transmisji udostępniony zostanie na oficjalnym fanpage’u Solaris Center na Facebooku.
Aby wysłuchać osobiście wyżej wymienionych ekspertów w dziedzinie nowoczesnych technologii wystarczy dokonać wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej www.solariscenter.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Spotkanie odbędzie się w Volvo Concept Store, na poziomie „+4”, 28 stycznia, w godzinach 19:00 – 21:00.