Oferta UO w Bazie Usług Rozwojowych

Zapraszamy jednostki Uniwersytetu Opolskiego do zamieszczenia informacji o usługach, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy i ich pracownicy (np. studia podyplomowe) w Bazie Usług Rozwojowych. Jest to narzędzie bezpłatne, które pozwala dotrzeć z ofertą do szerokiego grona osób.

Baza Usług Rozwojowych pozwala na zamieszczenie usług uczelni i innych instytucji. W przypadku usług zamieszczonych w Bazie, przedsiębiorcy mogą skorzystać z dofinansowania w wysokości 80% – tym samym uczelnia otrzymuje pełną kwotę, a więcej osób będzie mogło skorzystać z usługi.

Informujemy, że Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UO koordynuje działania związane z zamieszczeniem Uniwersytetu Opolskiego w BUR. Więcej informacji znajdą Państwo na tej podstronie.