Ogłoszenie o poszukiwaniu podmiotów przyjmujących na staż – Wydział Przyrodniczo-Techniczny

Uniwersytet Opolski rozpoczyna realizację projektu „Stażysta z kompetencjami – staże dla studentów Wydziału Przyrodniczo-Technicznego Uniwersytetu Opolskiego”.

Zapraszamy do współpracy podmioty (przedsiębiorstwa, instytucje), które przyjmą na staż studentów Wydziału Przyrodniczo-Technicznego.

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Uniwersytet Opolski zaprasza do współpracy pracodawców zainteresowanych przyjęciem na staż studentów kierunków:

• Ochrona środowiska,
  • Architektura krajobrazu,
  • Biotechnologia,
  • Biotechnologia medyczna,
  • Biologia.

Uniwersytet Opolski zapewnia wynagrodzenie opiekuna stażysty w formie refundacji dodatku lub oddelegowania pracownika będącego opiekunem.

Projekt rozpoczyna się 1 lutego 2018. Realizacja staży planowana jest od marca 2018.
Zainteresowane jednostki prosimy o wypełnienie deklaracji współpracy:
deklaracja-współpracy-WPT

Koszty związane z ubezpieczeniem i badaniami lekarskimi stażystów pokrywa UO. Zgłoszenia proszę kierować na adres: inkubator@uni.opole.pl