Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II

Nawet 80 000 zł na własny biznes? Takie wsparcie można otrzymać w programie pożyczkowym Pierwszy Biznes – Wsparcie w starcie II. O szczegóły pytaj w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UO – punkcie kontaktowym programu. U nas otrzymasz wsparcie doradcze i pomoc w opracowaniu dokumentów, a także złożysz wypełniony wniosek o pożyczkę.

W dniu 18.01.2017 r. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego podpisał porozumienie o współpracy z Fundacją Rozwoju Śląska – pośrednikiem finansowym programu Pierwszy Biznes – Wsparcie w starcie II. W tym programie absolwenci i studenci ostatniego roku studiów mogą uzyskać niskooprocentowną pożyczkę w wysokości nawet ok. 80 000,00 zł na założenie własnej działalności gospodarczej.

Ze strony Fundacji Rozwoju Śląska porozumienie podpisał Prezes Arnold Czech.

Dzięki podpisanemu porozumieniu AIP UO zostanie punktem kontaktowym programu.

Studenci i absolwenci UO mogą liczyć na nasze doradztwo i pomoc w wypełnieniu wniosku o pożyczkę. Co więcej, będą również mogli złożyć taki wniosek u nas, czyli na kampusie UO.

Już wkrótce rozpoczniemy również spotkania informacyjne i warsztaty z wypełniania wniosków we współpracy z Fundacją Rozwoju Śląska i firmą BWF Consulting.

Wsparcie w starcie – informacje