Po-pisz się i wygraj tablet – konkurs

Napisz błyskotliwy artykuł „Czy studia w Polsce przygotowują do kariery”. Podziel się w nim swoimi obserwacjami, doświadczeniami. Prześlij do redakcji Magazynu Akademickiego „Koncept” najpóźniej do 31. grudnia br. Zwycięzca najlepszej pracy otrzyma w nagrodę Lenovo Yoga Tablet 10, a może coś więcej…

Laureat jednego z naszych poprzednich konkursów, Mateusz Zardzewiały, osiągnął więcej niż przypuszczał. Teraz jest nie tylko naszym redakcyjnym kolegą, ale też dzięki artykułom publikowanym w „Koncepcie” został stałym współpracownikiem jednego z czołowych tytułów prasy ogólnopolskiej. warto zatem dać szansę samemu sobie – uważa Wiktor Świetlik, redaktor naczelny Magazynu Akademickiego „Koncept”.

Prace o długości nie przekraczającej 4 tys. znaków ze spacjami należy nadsyłać na adres: redakcja@gazetakoncept.pl. Poza główną nagrodą, dla pozostałych pięciu wyróżnionych autorów prac, nagrody książkowe ufunduje wydawnictwo The Facto.

Prace zostaną ocenione przez jury, w skład którego wejdą zawodowi dziennikarze. Wyniki naszego Konkursu zostaną ogłoszone w styczniowym numerze Konceptu, na www.gazetakoncept.pl a także na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie wyróżnione arytuły zostaną opublikowane na łamach konceptu.

Partnerzy konkursu: Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej i Niezależne Zrzeszenie Studentów.