Zaprezentuj swój pomysł – Start-Up Challenge

Jeśli masz pomysł lub rozwiązanie, które może być przydatne dla korporacji lub biznesu, zgłoś się do Start-up Challenge. Przyjedź, opowiedz o swoim pomyśle, zyskaj wsparcie merytoryczne, spotkaj się z inwestorami, prezesami największych spółek w Polsce. Masz szansę zaprezentować swój pomysł w czasie European Start-up Days, które odbędą się 19-20 maja w katowickim Spodku.

european-start-up-days

Dołącz do grona start-upów, które będą miały wyjątkową możliwość zaprezentowania się przed przedstawicielami największych korporacji, inwestorami i ekspertami podczas Start-up Challenge. Spośród zgłoszonych start-upów jury wybierze 100 najciekawszych, które otrzymają możliwość prezentacji swojego pomysłu na bezpłatnych stoiskach przygotowanych przez organizatorów. Najlepsze 40 z nich otrzyma możliwość zaprezentowania się na scenach Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Start-up Days. Wykorzystaj szansę. Przyciągnij uwagę biznesu, inwestorów, mediów i zrealizuj swój pomysł.

 

Dzięki udziałowi w Start-Up Challenge masz szansę:

  • zaprezentować swój pomysł na biznes w Scale-up Alley
  • pozyskać inwestora lub biznesowego partnera
  • zwrócić na siebie uwagę mediów
  • spotkać podobnych sobie i wymienić się doświadczeniami

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej.

 

European Start-Up Days to inicjatywa, która zintegruje młodych innowacyjnych przedsiębiorców ze znakomitymi ekspertami, odnoszącymi sukcesy biznesmenami, prezesami przedsiębiorstw, ludzi z pasją i innowacyjnym podejściem do prowadzenia biznesu.