Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II

Nawet 80 000 zł na własny biznes? Takie wsparcie można otrzymać w programie pożyczkowym Pierwszy Biznes – Wsparcie w starcie II. O szczegóły pytaj w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UO – punkcie kontaktowym programu. U nas otrzymasz wsparcie doradcze i pomoc w opracowaniu dokumentów, a także złożysz wypełniony wniosek o pożyczkę.

W dniu 18.01.2017 r. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego podpisał porozumienie o współpracy z Fundacją Rozwoju Śląska – pośrednikiem finansowym programu Pierwszy Biznes – Wsparcie w starcie II. W tym programie absolwenci i studenci ostatniego roku studiów mogą uzyskać niskooprocentowną pożyczkę w wysokości nawet ok. 80 000,00 zł na założenie własnej działalności gospodarczej.

Dzięki podpisanemu porozumieniu AIP UO zostanie punktem kontaktowym programu.

Studenci i absolwenci UO mogą liczyć na nasze doradztwo i pomoc w wypełnieniu wniosku o pożyczkę. Co więcej, będą również mogli złożyć taki wniosek u nas, czyli na kampusie UO.

Już wkrótce rozpoczniemy również spotkania informacyjne i warsztaty z wypełniania wniosków we współpracy z Fundacją Rozwoju Śląska i firmą BWF Consulting.

Informacje

Pożyczki są skierowane do niepracujących studentów ostatniego roku oraz do absolwentów do 4 lat po zakończeniu studiów, a także do osób bezrobotnych. Oprocentowanie wynosi obecnie 0,44%, a pożyczkę spłacać możesz nawet przez 7 lat. Maksymalna wysokość pożyczki to nawet 80 000 zł.

Zobacz szczegółowe informacje:

Wsparcie w starcie – informacje