WDROŻENIE DUALNEGO SYSTEMU KSZTAŁCENIA NA UNIWERSYTECIE OPOLSKIM

OPIS PROJEKTU:

W ramach projektu planowane jest utworzenie pilotażowych kierunków studiów dualnych na bazie doświadczeń Partnera – Wyższej Szkoły Dualnej w Mannheim. Programy studiów zostaną opracowane w ścisłej współpracy z przedsiębiorcami, którzy zgłoszą zainteresowanie udziałem w projekcie.

W pierwszej kolejności planuje się otworzyć studia dualne na kierunkach:

• filologia, specjalność: języki obce w turystyce,
  • inżynieria środowiska,
  • ochrona środowiska,