Posłuchaj przedsiębiorców i odnieś sukces

Uważasz, że własna firma to zadanie ponad Twoje siły? Posłuchaj młodych ludzi, którzy już odnieśli sukces – i przemyśl to jeszcze raz. AIP UO rozpoczyna cykl wywiadów z przedsiębiorcami, także studentami UO, którzy z powodzeniem prowadzą własną działalność. Słuchaj już w środę 20 stycznia w Radio Sygnały.

 

W cyklu wywiadów pojawią się ludzie tacy jak Ty – którym nie zabrakło wiary we własne siły i wytrwałości. Co ich zainspirowało? Jak udało im się osiągnąć sukces? Jakie porażki ponieśli i czego się dzięki nim nauczyli? Jak udało im się zaplanować i stworzyć przynoszącą zyski firmę?

 

Zawsze warto uczyć się od innych – wykorzystać ich doświadczenia i uniknąć błędów, które oni popełnili. Jeśli zamierzasz coś osiągnąć – w dowolnej dziedzinie – przyjdzie Ci mierzyć się z niejedną trudnością. Posłuchaj tym, którym się udało i daj się zainspirować.

 

Pierwszy wywiad z przedsiębiorcą już jutro, w środę 20 stycznia o godz. 18:00 w Radio Sygnały. Gościem programu będzie przedsiębiorca z AIP UO – Mateusz Serotiuk.