Im dłużej studiujesz, tym częściej zapewne pojawia się w Twojej głowie pytanie: no dobrze, ale co dalej? Co będę robić, jak mam pokierować swoją karierą? Czy biznes to w ogóle coś dla mnie? A może jednak praca? Dziś pomożemy Ci odnaleźć odpowiedź na te pytania.

Zapraszamy do wysłuchania szkolenia on-line (lub podcastu, jeśli wolicie) w formie wywiadu, które nagraliśmy we współpracy z Radiem Sygnały. W nagraniu mówimy:

Dlaczego warto już na studiach myśleć o tym, co będziesz dalej robić?

O czym warto pomyśleć, kiedy próbujesz odpowiedzieć na pytanie “Praca czy biznes”?

Czy każdy może założyć firmę? Czy istnieje coś takiego jak “zestaw cech przedsiębiorcy”?

Jakie są plusy i minusy własnego biznesu?

Nagrania możesz posłuchać pod linkiem poniżej. Możesz odsłuchać je w dowolnym momencie, nawet w drodze na uczelnię czy do domu.