Program Aktywizacja

W pierwszym roku prowadzenia firmy wydatki i czas związane z księgowością mogą stanowić spore obciążenie. Program Aktywizacja oferuje darmowy dostęp do systemu księgowości online oraz pomocy ekspertów. Oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy założyli działalność w ciągu 60 dni przed przystąpieniem do programu.

 

Samodzielne prowadzenie księgowości wymaga od przedsiębiorcy poświęcenia czasu na zapoznanie się z przepisami. Z drugiej strony – nie każdego początkującego przedsiębiorcę stać na biuro rachunkowe.

logo_-PA_ciemne_tło

Program Aktywizacja – Prezentacja

 

Przystąpienie do Programu Aktywizacja pozwala na bezpłatnie korzystanie przez rok z narzędzi finansowo-księgowych oraz handlowych w systemie wFirma.pl pomagających sprawniej zarządzać swoim biznesem. Młody przedsiębiorca na starcie oszczędza na kosztach księgowych i otrzymuje wsparcie ekspertów.

 

Do programu może się zgłosić przedsiębiorca, którego firma działa na rynku nie dłużej niż 60 dni. Zgłoszenia może dokonać samodzielnie poprzez formularz na stronie www.programaktywizacja.pl