Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP – spotkanie informacyjne

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do  udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dot. poddziałania 2.3.1 POIR „Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Spotkanie odbędzie się 11 października br.

Celem działania jest zwiększenie dostępności specjalistycznych wysokiej jakości proinnowacyjnych usług, powiązanych z krajowymi inteligentnymi specjalizacjami świadczonymi przez akredytowane Ośrodki Innowacji.

Przypominamy, że Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego ma status akredytowanego ośrodka innowacji.

Program_spotkania_231_POIR

Termin spotkania: 11.10.2016 r.

Godziny spotkania: 10:00-14:45.

Miejsce spotkania: ADN Centrum Konferencyjne – Budynek Atrium Tower, al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa, 9 piętro.

REJESTRACJA:

Zarejestrować się na spotkanie można wypełniając formularz rejestracyjny dostępny na stronie: http://poir.parp.gov.pl/wez-udzial-w-projektach-szkoleniach-i-konferencjach/proinnowacyjne-uslugi-iob-dla-msp-spotkanie-informacyjne  lub wysyłając maila na adres parp@akademiamddp.pl podając imię i nazwisko, adres mailowy, firmę, miejscowość.

Z każdej firmy mogą się zgłosić tylko dwie osoby.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie jest  współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.