Przedsiębiorcy spod skrzydeł AIP UO

Zajmują się multimediami, budują domy, spawają niezwykle rzeczy, tworzą piękną ceramikę, uczą śpiewu lub pielęgnują zmeczone twarze. Tym i nie tylko tym zajmują się przedsiębiorcy, którzy skorzystali z naszego wsparcia w ramach projektu „Bądź przedsiębiorczy, pracuj u siebie 2”. Dotacja i szkolenia pomogły rozwinąć skrzyła przedsiębiorczym pasjonatom. O kim mowa? Kombinat Technik Multimedialnych  to zgrabne połączenie realizacji dźwięku, transmisji wideo w Interncie i filmowanie za pomocą drona. Leszek Bil, właściciel, skorzystał nie tylko z dotacji i szkoleń, ale także postanowił wynająć biuro w naszym coworkingu. Tak samo postąpił Wojciech Morawski z firmy Code73 Design by Lamberts, który połączył pasje do sztuki z kodowaniem. A specjalistów od multimediów wśród naszych przedsiębiorców nie brakuje. Przykład to Sch Media Michała Schwierca czy Graftmann & Co. Romana Szczepanka.

Wśród naszych młodych przedsiebiorców to także kosmetolog Marta Bryk. Świadczy usługi kosmetyczne w domu klienta, co zapewnia duży komfort i prywatność. Oferuje dojazd  w gminie Leśnica, Opolu oraz okolicznych miejscowościach. I nie można zapomnieć o Justynie Lenc, opolskiej spawaczce!

Przedsiębiorcy w mediach

Chcesz dowiedzieć sie więcej na ich temat? Przeczytaj artykuły, które ukazały się w Nowej Trybunie Opolskiej i opolskiej Gazecie Wyborczej.

1. Jan Paweł Pietrzyk założył w Brzegu studio piosenki / Anna Konopka

2. Wojciech Morawski. Artysta, który ma głowę do „kodów” / Anna Konopka

3. Po studiach założyli własny biznes. Z jakim powodzeniem? / Martyna Friedla

4. Pomysł na biznes. Justyna Lenc z Opola pasję spawania odkryła przypadkiem / Anna Konopka