Przeszkoliliśmy już 100 studentów – to dopiero początek!

Już ponad 100 studentów w tym roku akademickim zdobyło nowe umiejętności z AIP UO! Jeśli i Ty chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, zobacz, jakie szkolenia możemy Ci zaproponować.

 

W tym roku akademickim zorganizowaliśmy już 9 szkoleń dla studentów. Otrzymaliśmy bardzo wiele pozytywnych opinii od zadowolonych uczestników. Cieszymy się, że możemy pomagać Wam w podnoszeniu swoich kompetencji.

Ale nie spoczywamy na laurach – już organizujemy kolejne! Jeśli i Ty chcesz skorzystać z bezpłatnych szkoleń w AIP UO, skontaktuj się z nami!

A może własna firma?

Zastanawiasz się nad swoją karierą i rozważasz działanie na własny rachunek? Te szkolenia z pewnością pomogą Ci przebrnąć przez biurokrację. Wielu studentów już dowiedziało się, jak założyć swoją działalność.

W trakcie szkolenia Jak założyć działalność gospodarczą? dowiesz się, czego potrzebujesz, aby rozpocząć działalność gospodarczą.

Jeśli chcesz się odnaleźć w kwestiach prawnych działalności gospodarczej – zapraszamy na szkolenie Prowadzenie własnej firmy i prawo w biznesie.

Szkolenia prowadzą eksperci z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UO. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie własnej działalności, możesz także liczyć na nasze wsparcie doradcze.

 

Przed szereg wystąp!

Masz wiedzę i umiejętności? Pokaż to! Czy to w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, czy podczas prezentacji na studiach lub w pracy. Warto pokazać się z jak najlepszej strony.

Przyjdź na Warsztaty z wystąpień publicznych i rozwiń swoje umiejętności mówcy. Pierwsze szkolenie poprowadziła Anna Kałużna z Toastmasters Opole – oddziału międzynarodowej organizacji non-profit, która zrzesza osoby, dla których wystąpienia publiczne to ważny element życia.

Gdy złożysz podanie do pracy, możliwe, że będzie czekać Cię sesja Assessment Center. Pozwala ona pracodawcy ocenić Twoją wiedzę i umiejętności. Na pewno chcesz pokazać się pracodawcy jako kompetentny pracownik, którego warto zatrudnić. Jak wygląda ten proces i jak się do niego przygotować? O tym dowiesz się na szkoleniu AIP UO.

Myśl kreatywnie

Czy to w pracy, czy w własnej firmie, a nawet w życiu prywatnym – zapewne przyjdzie Ci planować własny projekt. Organizacja konferencji, spotkania, projekt w organizacji studenckiej lub kole naukowym, planowanie i rozwój własnego biznesu – jak sobie z tym poradzić?

Jak planować i zarządzać projektem? Czy potrafisz przewidzieć wszystkie ryzyka? Szkolenie Zarządzanie projektami – teoria i praktyka pomoże Ci opanować projekt tak, aby odniósł sukces. W trakcie szkolenia weźmiesz udział w grze symulacyjnej Wyprawa po złoto, dzięki której wykorzystasz zdobytą wiedzę w praktyce.

A jak rozwiązać problem w nietypowy, oryginalny sposób? W tym pomoże Ci Szkolenie z Design Thinking, czyli myślenia projektowego. Wyjdź z nami poza standardowe ramy myślenia! Jeśli planujesz własny biznes, być może w ten sposób odnajdziesz najlepszy pomysł?

 

Kontakt z mediami

Współpraca z mediami jest ważna dla każdego biznesu. Jeśli myślisz o swojej karierze w PR lub chcesz promować własną działalność – przyjdź na szkolenie Kontakt z mediami.

 

Jak wziąć udział?

Więcej informacji: http://inkubator.uni.opole.pl/szkolimy-studentow/

Aby poznać terminy i tematy nadchodzących szkoleń i zapisać się na szkolenie, napisz maila na adres: maciej.miga@uni.opole.pl lub inkubator@uni.opole.pl.

Na potwierdzenie udziału w szkoleniach AIP UO wystawia certyfikaty.