Zdobądź dofinansowanie na usługi rozwojowe dla Twojej firmy! Projekt “Akademia Menedżera 2” pozwala sfinansować rozwój kadr kierowniczych mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Poznaj szczegóły poniżej:

Dla kogo?

Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa łódzkiego, śląskiego i opolskiego mogą uzyskać wsparcie dla:

właścicieli MŚP

kadry menadżerskiej

pracowników przeznaczonych do awansu na stanowisko kierownicze

Na co?

Zakup usług rozwojowych u Instytucji Otoczenia Biznesu, która jest zarejestrowana w Bazie Usług Rozwojowych.

Można uzyskać dofinansowanie na:

analizę potrzeb rozwojowych przedsiębiorstwa i określenie luk kompetencyjnych kadry menadżerskiej

usługi rozwojowe podnoszące kompetencje menadżerskie (np. szkolenia, doradztwo, studia podyplomowe).

Uwaga! Informujemy, że Uniwersytet Opolski jest wpisany do Bazy Usług Rozwojowych.

Ile można otrzymać?

Można uzyskać refundację do 80% kosztów poniesionych na zakup usług rozwojowych – maksymalnie:

Wielkość przedsiębiorstwa

Maksymalna kwota wsparcia w projekcie

mikroprzedsiębiorstwo

małe przedsiębiorstwo

średnie przedsiębiorstwo

Można uzyskać nawet 7 500,00 zł dofinansowania na osobę.

Jak uzyskać dofinansowanie?

Uwaga! Usługi rozwojowe oferowane przez Uniwersytet Opolski znajdziesz TUTAJ.

Jeśli w Bazie Usług nie znajdujesz oczekiwanej przez siebie usługi, skontaktuj się z Zespołem Uniwersyteckiego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii.

Krok 1 – Wypełnij formularz na stronie internetowej PARP “Akademia Menadżera MŚP 2”

Krok 2 – Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych

Krok 3 – Zaloguj się w systemie Operatora Projektu