Skąd pieniądze na biznes? Dotacje na rozwój firm i wsparcie venture capital

Przekonaj innych, że warto inwestować w twoją firmę! Jeżeli masz już własny biznes, TERAZ przyszedł czas na inwestorów! Venture Capital i dotacje rozwojowe – 6 maja w Auli Błękitnej Uniwersytetu Opolskiego dowiesz się czym są i jak z nich skorzystać!

Prelegentami na spotkaniu, będą przedstawiciele akceleratora startupów Arkley Seed Fund SA. Firma, która od ponad dwóch lat specjalizuje się w inwestycjach w innowacyjne projekty.  O tym jak zdobyć dotację na rozwój biznesu opowie Piotr Rychlicki z Parku Naukowo – Technologicznego W Opolu, Sp. z o.o.

Jeśli jesteś właścicielem młodej firmy lub chcesz ją założyć i chcesz się dowiedzieć czego szukają inwestorzy oraz jak zdobyć dofinansowanie, nie może Cię tam zabraknąć.

6 maja, Aula Błękitna Uniwersytetu Opolskiego o godzinie 10:00.

Spotkanie „Dotacje i wsparcie venture capital” jest otwarte dla studentów, naukowców i przedsiębiorców.