SpeedUp Business „Fundusze unijne dla firm” – relacja

26 stycznia 2017 r. odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców i studentów SpeedUp Business. Ekspert z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki opowiedział o możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych. Zobacz relację.

Pan Jacek Baranowski, przedstawiciel OCRG, omówił możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych (RPO WO 2014-2020 – EFRR). Przedstawił, kto i co może sfinansować ze środków unijnych, a także jakie są warunki udzielonego dofinansowania.

Jeśli nie było Cię na spotkaniu, a chciałbyś dowiedzieć się możliwych dofinansowaniach – zapraszamy do AIP UO.

SpeedUp Business to cykliczne, comiesięczne spotkania organizowane przez AIP UO dla studentów i przedsiębiorców. Na spotkania zapraszamy ekspertów omawiających ważne kwestie dla biznesu. Oprócz szkolenia, masz szansę poznać i nawiązać cenną współpracę z innymi przedsiębiorcami.