Spotkaj się z nami na giełdzie pracy!

Już 20 kwietnia odbędzie się VII Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego organizowana przez ACK UO. Oprócz 30 przedsiębiorców, którzy przedstawią swoje oferty, zobaczycie tam również przedstawicieli AIP. Planujemy kilka niespodzianek dla Was!

Zastanawiasz się nad własną karierą? Próbujesz zdecydować się między pracą na etacie a własną firmą? Przyjdź na Targi Pracy UO!

Na Giełdzie dowiesz się, czego oczekują pracodawcy od kandydatów – być może to właśnie ta rozmowa będzie początkiem Twojej kariery. Jeśli jednak zastanawiasz się nad prowadzeniem działalności na własną rękę – podejdź do stoiska AIP i poznaj naszą aktualną ofertę wsparcia.

Giełda Pracy odbędzie się 20 kwietnia w Budynku Głównym Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Oleskiej 48. Aby być na bieżąco, obserwuj stronę Akademickiego Centrum Karier UO i profil ACK na Facebooku.