Start konkursu Karierosfera 2015

Obudź w sobie sukces! Weź udział w Karierosferze i wygraj płatny staż w renomowanej firmie! Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR przy współpracy z Kołem Naukowym Ekonomistów  zapraszają do udziału w czternastej edycji Konkursu!

Karierosfera to…

ogólnopolski, skierowany do studentów Konkurs, przygotowany przy merytorycznym wsparciu firm przodujących na rynku pracy. Podzielony jest na pięć obszarów, w których na drodze trzech etapów możesz wygrać płatny staż w firmie pełniącej rolę Patrona Dziedziny.

W tegorocznej edycji są to:

Zarządzanie Sprzedażą – PZU
Audyt –  EY
Prawo – Kancelaria Olesiński&Wspólnicy
Podatki – Deloitte
Finanse Przedsiębiorstw – PwC

Jak to zrobić?

I etap
20 lutego – 9 marca 2015r.

Wypełnij test on-line złożony z 10 pytań zamkniętych dotyczących wybranej konkursowej dziedziny, dostępny na www.karierosfera.pl/opole

II etap
17 marca 2015r. – miejsce Twojej uczelni

Rozwiąż obejmujący 50 pytań zamkniętych, pisemny test przygotowany przez Patrona wybranej przez Ciebie dziedziny. Do tego etapu Konkursu, przygotowanego w 13 miastach Polski, przystąpią równocześnie wszyscy uczestnicy zakwalifikowani na podstawie wyniku uzyskanego w I etapie.

 

III etap
27 marca 2015r. – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Podejmij ostateczne wyzwanie Karierosfery i wygraj płatny staż!Weź udział w finale Konkursu, w którym 10 najlepszych uczestników w każdej dziedzinie zmierzy się z przygotowanym  przez Patrona casestudy.

Wykorzystaj swój impuls do Kariery!

Wypełnij test na www.karierosfera.pl/opole i zawalcz o płatny staż. Masz czas do 9 marca!

 

Konkurs objęty jest Patronatem Honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Partnerem Strategicznym Karierosfery 2015 jest  firma PZU.