Stypendium na i za marketing internetowy

SEO, AdWords, Content Marketing, Social Media Marketing, E- mail Marketing, Usability/UX, Copywriting, Afiliacja lub  Analitycs. Tym żyje marketing internetowy. A czy Ty tym żyjesz? Jeśli tak to nie zwlekaj i weź udział w konkursie, gdzie nagrodą jest stypendium szkoleniowe i publikacja napisanego przez siebie artykułu w branżowym portalu SprawnyMarketing.pl.

W ramach stypendium w ciągu jednego roku będzie mógł wziąć udział bezpłatnie w 4 dowolnych szkoleniach z zakresu marketingu internetowego odbywających się w ramach Search Marketing Week. Tematy szkoleń, w których weźmie udział, laureat wybiera sam.

W ramach tego programu raz na 3 miesiące będą wyłaniani zwycięzccy – osoba, która nadeśle najciekawszy, merytoryczny artykuł na portal SprawnyMarketing.pl. Dzięki temu rocznie 4 osoby zostaną nagrodzone stypendium szkoleniowym.

SprawnyMarketing.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów marketingowych w Polsce, każdego miesiąca odwiedzany przez 30000-40000 osób. Jednym z głównym sposobów na budowanie marki osobistej (personal branding) jest dziś publikowanie wartościowych, merytorycznych tekstów zarówno na swoim blogu, jak i w serwisach branżowych. Publikacja w serwisie daje zatem możliwość na zaistnienie w branży, a dzięki temu również na znalezienie pracy.

Termin nadsyłania artykułów do najbliższej edycji: 1 marca 2015 r.
Wyłonienie zwycięzcy i publikacja artykułu: 6 marca 2015 r.
Adres do wysyłki artykułu: katarzyna.granops@maxroy.com, w temacie wiadomości wpisując: Program stypendialny – artykuł
Więcej szczegółow na stronie SearchMarketingWeek.