Szkolimy studentów!

Nie ma nic cenniejszego niż wiedza – w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UO doskonale o tym wiemy, dlatego właśnie  specjalnie dla studentów naszego uniwersytetu przygotowaliśmy zestaw najlepszych szkoleń.

 14222248594_f0890cabda_z

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę pod okiem doświadczonych specjalistów? Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UO!

 

  1.  Nie wiesz jak założyć działalność gospodarczą? ( 2 godz.)

Podpowiemy Ci jak poruszać się po internetowych generatorach, na co zwrócić uwagę oraz jak szybko i bez problemu założyć profil EUPAP oraz zarejestrować się w CEiDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) – To prostsze niż myślisz!

  1. Warsztaty z wystąpień publicznych. (2 godz.)

Jak cię widzą tak cię piszą. Umiejętność autoprezentacji to podstawa – nieważne czy planujesz zostać kolejnym CEO Facebooka czy specjalistą w lokalnym przedsiębiorstwie. Zapraszamy na spotkania, podczas których pokażemy Ci jak przygotować się do wystąpień publicznych – opanować stres i tremę oraz na co zwrócić uwagę, żeby wypaść jak najlepiej.

  1. Sesja Assessment Center ( 3h – dwa spotkania po 1,5 godz.)

Postrach współczesnej rekrutacji – w dosłownym tłumaczeniu oznacza: ośrodek oceny.  Jest to jedna z metod wykorzystywana w procesie rekrutacji. Umożliwia ona kompleksowe badanie i ocenę kandydatów pod względem wiedzy merytorycznej, umiejętności interpersonalnych oraz szans i możliwości ich rozwoju. Pomożemy ci się do niej przygotować!

  1. Szkolenie z Design Thinking (2 godz.)

Specjalnie dla Ciebie odczarujemy to pojęcie! Powiemy, komu się przydaje. Do kogo jest skierowane. Jak się nim posługiwać. I dlaczego warto! Think Big!

  1. Zarządzanie projektami – teoria i praktyka (2 godz. – teoria, 5 godz. – gra symulacyjna)

Organizacja koncertu/ spotkania, granty europejskie, czy budowa nowego osiedla – to wszystko to projekty. Jak sprawnie je przygotować, jak nimi zarządzać tak, aby wszystko udało się na 100%? Podczas tego szkolenia wprowadzimy Cię w podstawy zarządzania projektami metodyką PM BOOK.

  1. Jak rozmawiać z mediami? (2 godz.)

Kontakt i współpraca z mediami to podstawa dobrego PR. Jak z nimi rozmawiać, na co zwracać szczególną uwagę oraz jak podtrzymywać korzystne dla nas relacje. Tego i wiele więcej dowiesz się u nas na szkoleniu.

  1. Czy jesteś przedsiębiorczy? Prowadzenie własnej firmy i prawo w biznesie. (2 godz.)

Jesteś przedsiębiorczy? Chcesz się lepiej orientować w zawiłych przepisach prawnych i w przyszłości skutecznie i z sukcesem prowadzić własny biznes? To szkolenie jest dla Ciebie!

  1. Prawo nowych mediów, reklamy i nowych technologii. (3 godz. )

Jak nadążyć za zmieniającymi się trendami, regulacjami prawnymi i nowinkami technologicznymi? „Prawo nowych mediów, reklamy i nowych technologii” to szkolenie dla tych, którzy lubią być na bieżąco i nie boją się pytać!

 

Daty poszczególnych szkoleń dostosowane są do grup szkoleniowych zebranych na konkretnych kierunkach lub po zebraniu odpowiedniej liczby osób.

 

Jeżeli masz pytania – chcesz się dowiedzieć więcej na temat szkoleń lub porozmawiać o swoim pomyśle na biznes ZAPRASZAMY!

Każde ze szkolenie potwierdzane jest certyfikatem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości – zdobywasz nie tylko nowe umiejętności i wiedzę, ale też punkty do stypendium i nagrody Rektora.

 

Zainteresowany?

Zapisy: maciej.miga@uni.opole.pl lub inkubator@uni.opole.pl