Technologiczne polowanie – konferencja, którą tworzysz… Ty

Czy chciałbyś/abyś przyjść na konferencję, na której to Ty podajesz temat do dyskusji? Tak właśnie działa Open Space Technology. Zapraszamy wszystkich związanych z nauką, biznesem, studentów i studentki a także mieszkańców Opola.

Jeśli interesuje Cię transfer technologii z nauki do biznesu i rozwój opolskich firm, przyjdź na bezpłatne wydarzenie pt. Technologiczne polowanie – zróbmy razem biznes i poznaj ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania – a może znajdziesz przyszłych partnerów biznesowych? Spotkanie odbędzie się 19 czerwca w Wyższej Szkole Bankowej.

open space technology
Czym jest Open Space Technology?

Podczas spotkania Open Space Technology uczestnicy/czki sami tworzą program i jego zawartość dopiero w trakcie trwania konferencji. Dzięki temu powstają rozwiązania ważnych dla nich problemów. Konferencja zazwyczaj kończy się planowaniem działań na przyszłość, za które uczestnicy biorą odpowiedzialność.

Jeśli ważny jest dla Ciebie temat transferu technologii z nauki do biznesu i stwarzanie przyjaznych warunków do rozwoju opolskich firm i opolskich naukowców/naukowczyń – nie może Cię zabraknąć!

Podczas spotkania będziesz mieć możliwość:

  • uczestniczyć w otwartej i aktywnej dyskusji o nowych pomysłach, projektach i partnerstwach,
  • znaleźć partnera do współpracy,
  • podzielić się swoimi pomysłami na rozwój nauki i biznesu.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Laboratorium Zmiany, przy współpracy z inkubatorem AIP Opole, WSB w Opolu.
Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Miasta Opole.

 

Zapisz się na bezpłatne wydarzenie Open Space Technology