Wsparcie w starcie II – konsultacje

Szukasz dofinansowania na założenie nowej firmy? Program „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II” oferuje pożyczki nawet do 80 000 zł, które możesz spłacać przez 7 lat. 15 listopada o godz. 15.00 odbędą się konsultacje dla osób planujących założyć działalność z pomocą programu.

logo_wws

O programie

Kto może dostać pożyczkę?

Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej dla niezatrudnionych i nie wykonujących innej pracy zarobkowej:

• absolwentów szkół i uczelni wyższych do 4 lat od dnia ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego;
  • zarejestrowanych bezrobotnych;
  • studentów ostatniego roku studiów wyższych (studiów I i II stopnia, jednolitych studiów magisterskich).

Zasady finansowania

Oprocentowanie: 0,25 stopy redyskonta weksli (obecnie 0,44%)

Okres spłaty: 7 lat

Maksymalna wartość pożyczki: 20-krotność przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia – obecnie nawet do 80 000 zł

O spotkaniu

Podczas spotkania omówione zostaną wymagania dla uczestników programu oraz możliwe obszary wsparcia. Specjalista przedstawi również procedurę przyznawania pożyczki oraz zaznajomi uczestników z dokumentacją programową.

Miejsce spotkania: Centrum Biznesu, ul. Wrocławska 133, 45-837 Opole sala konferencyjna nr 3.

Data: 15 listopada 2016 r.

Czas spotkania: 15.00-17.00

Organizator: Fundacja Rozwoju Śląska

Zapisy na spotkanie

Spotkanie odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

FRS Konsultacje Tydzien Przedsiebiorczosci