Wyprawa po złoto – szkolenia z zarządzania projektami w AIP UO

W projektach jednej rzeczy można być pewnym – wszystko, co zaplanujesz ulegnie zmianie. Jak zapanować nad projektem? Czy jesteś urodzonym liderem i czy uda Ci się doprowadzić wyprawę po złoto do końca?

Za nami pierwsze szkolenie ze wstępu do zarządzania projektami. Grupa studentów z socjologii podjęła się wyzwania i wcieliła się w rolę kierowników projektów i ruszyła na poszukiwanie złota!

Szkolenie poprowadziła Dominika Armatys – absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu,  na kierunku zarządzaniu przedsiębiorstwem ze specjalizacją zarządzanie projektami, wieloletni praktyk  i pracownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UO.

Szkolenie zorganizowane przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UO „Wstęp do zarządzania projektami – Kopalnia złota”, to dwudniowy cykl szkoleń skierowany do studentów Uniwersytetu Opolskiego. Połączenie teorii (3h wykładu połączonego z ćwiczeniami) z praktyką (5 h gry symulacyjnej „Kopalnia Złota”), pozwala na zapoznanie się z podstawami metodyki PMI oraz spróbowanie swoich sił w realizacji projektu – wydobyciu złota na Alasce.

Kolejne spotkania zaplanowane są na przyszły rok akademicki (październik 2016). Aby rozpocząć szkolenie musi się zebrać grupa min. 8 studentów. Więcej szczegółów już wkrótce na naszej stronie.

Do zobaczenia!