Wzór na konkurencję – cykl spotkań informacyjnych

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących działania 1.4 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia „Wzór na konkurencję”, które odbędą się w 5 miastach Polski Wschodniej.

Celem działania jest zwiększenie wykorzystania wzornictwa przemysłowego w firmach sektora MŚP działających na obszarze Polski Wschodniej. Wspierane będą działania dotyczące umiejętnego zarządzania wzornictwem oraz zwiększające jego wykorzystanie w działalności przedsiębiorstw.

Podczas organizowanych spotkań informacyjnych potencjalni beneficjenci poznają m.in. szczegóły dotyczące działania, kryteria wyboru projektów oraz procedurę ubiegania się o dofinansowanie.

Szczegółowy terminarz spotkań oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie:

Szkolenia współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.