YES! – Young Entrepreneurs Succeed!

Jeśli masz do 29 lat i chcesz założyć firmę – dołącz do programu YES! – Young Entrepreneurs Succeed! Możesz wziąć udział w intensywnym miesięcznym kursie rozwoju przedsiębiorczości, prowadzonym przez praktyków biznesu. Wybrani uczestnicy będą mogli też skorzystać z 6-miesięcznego coachingu biznesowego.

Dołącz do programu do 28 marca 2021!

W ramach programu YES! organizowany jest intensywny miesięczny kurs rozwoju przedsiębiorczości wypełniony praktyczną wiedzę potrzebną do rozwoju firmy. Dla uczestników przewidziane jest 6  profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu. 

Dodatkowo dla wybranych uczestników możliwość skorzystania z 6-miesięcznego  mentoringu biznesowego, oraz coaching wspierający osoby młode w rozwoju firmy.  Kolejnym bardzo istotnym elementem projektu jest też pomoc w pozyskaniu finansowania.

Nie czekaj i już dziś zgłoś swój udział!

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

 • Wypracujesz i rozwiniesz swój pomysł biznesowy dzięki współpracy z mentorem oraz otrzymasz dodatkowe doradztwo finansowe w początkowej fazie biznesu.
 • Stworzysz wizję siebie, swojej firmy i celów, które chcesz zrealizować. Przy wsparciu profesjonalnego mentora biznesowego wytyczysz drogę swojej kariery.
 • Stworzysz Model Biznesowy swojej przyszłej firmy, zdobędziesz umiejętności biznesowe, poznasz strategie prowadzenia firm.
 • Dowiesz się jak budować stabilny i skalowany biznes.
 • Będziesz pracować w grupie 20 przyszłych przedsiębiorców, z którymi możesz wymieniać wiedzę, doświadczenia, usługi a nawet… budować zespól lub wspólnie rozwijać nowe projekty.
 • Dowiesz się od czego zacząć efektywne działania marketingowe, nauczysz się zasad skutecznej sprzedaży i zyskasz szansę promocji swojego biznesu.

TEMATY WARSZTATÓW i WEBINARÓW

Warsztat I – Doprecyzuj swój pomysł i stwórz model biznesowy

Warsztat II – Customer Development – zorientowanie na klienta

Warsztat III – Lean Startup i testowanie rozwiązań

Warsztat IV -Praktyczna sprzedaż w firmie

Warsztat V – Planowanie budżetu i finansowanie firmy

Warsztat VI- Pozyskiwanie dofinansowania na rozwój firmy

Warsztat VII- Digital Marketing

Warsztat VIII- Social Media w małej firmie

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

 • Osoby w wieku 18-29, które szukają pracy i nie studiują.
 • Osoby, które szukają wsparcia w rozwoju własnej firmy
 • Osoby, które są na początku swojej przedsiębiorczej drogi lub wykonały już pewne kroki, w celu realizacji pomysłu biznesowego.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ŻEBY ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?

Aby zgłosić się do programu YES! należy dokładnie wypełnić Formularz zgłoszeniowy online oraz zapoznać się z Regulaminem Programu.

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń pod nr 22 100 20 51

REKRUTACJA TRWA do 28 marca 2021 r.

CZAS TRWANIA 

Program YES! startuje w marcu 2021 roku i trwa do sierpnia 2021 roku.

 • W ramach programu zrealizujemy 8 dwumiesięcznych kursów – aktualnie ruszamy już z V edycją!
 • Szkolenia odbywają się w Warszawie w dni powszednie w godzinach 9:00-17:00 lub on-line w godz. 9:00-15:00 (w zależności od sytuacji związanej z COVID-19)
 • Szkolenia odbywają się między marcem a majem a proces mentoringowy trwa 6 miesięcy

MENTORING BIZNESOWY

Biorąc udział w warsztatach, zyskujesz szansę współpracy z mentorem, który przez 6 miesięcy może wspierać Cię w rozwoju Twojej firmy.

Spotkania będą odbywać się na bieżąco i pomogą przekształcić Twój pomysł w skalowany biznes.

Więcej informacji: YES! – Young Entrepreneurs Succeed! (ybp.org.pl)